Агрохолдинг обробляє 195 тис. га землі у Тернопільській, Львівській, Хмельницькій, Чернівецькій та Івано-Франківській областях. Компанія має значний досвід у сільгоспвиробництві, який її співробітники вміло поєднують із застосуванням передових технологій, сучасного обладнання та сільськогосподарської техніки, а також з ефективним всебічним і раціональним використанням природних та земельних ресурсів.
Для зберігання картоплі агрохолдинг використовує сучасні картоплесховища у Тернопільській та Львівській областях загальною місткістю понад 87 тис. тонн. Також до складу Компанії входить власний крохмальний завод.
Найбільші елеватори Компанії «Контінентал» розташовані в смт Козова, м. Борщів, с. Деренівка Тернопільської області. Загальна потужність «банок» кожного з них складає понад 100 тис. тонн. Тут зберігається зерно кукурудзи, пшениці, ріпаку, соняшнику, ячменю і сої.
Тут обробляється 420 тонн високоякісного насіння на добу, при цьому чистота насіння сягає 99,8%. Таким чином, «Контінентал» зменшує свою залежність від зовнішніх постачальників, контролює якість продукції, а також отримує можливість знижувати ціни.
Saudi Agricultural Investment and Livestock Company (SALIC) і «Контінентал Фармерз Груп», за підтримки Ради Саудівських Торгово-промислових палат провели II Саудівсько-Український аграрний бізнес-інвестиційний форум, який відбувся у четвер, 28 листопада 2019 року, в Києві.
Saudi Agricultural Investment and Livestock Company (SALIC) і «Контінентал Фармерз Груп», за підтримки Ради Саудівських Торгово-промислових палат провели II Саудівсько-Український аграрний бізнес-інвестиційний форум, який відбувся у четвер, 28 листопада 2019 року, в Києві.
Темою цьогорічного форуму був поточний стан економічного співробітництва між Саудівською Аравією і Україною з акцентом на сільське господарство та агробізнес в Україні, а також його вплив на майбутні інвестиційні можливості. У ньому взяли участь почесні представники з уряду, приватних організацій та агробізнесу як з Саудівської Аравії, так і з України.
Основними пунктами програми форуму стали виступи офіційних осіб обох урядів, симпозіум із тенденцій і проблем в сільськогосподарському секторі, обговорення фінансової стабільності та інвестиційних перспектив в Україні, майбутні можливості, пов'язані з саудівсько-українським співробітництвом, а також серія презентацій про успішне підприємництво в агробізнесі.
Ця подія підтверджує тверді наміри Саудівської Аравії забезпечувати глобальну продовольчу безпеку шляхом розробки стійких ресурсів в глобальному масштабі. Вона спрямована на те, щоб спонукати саудівський бізнес-сектор інвестувати в сільське господарство, чому сприяють дослідження, розробки і просування нових технологій.
31 грудня 2018 року SALIC придбала права повної власності на UFHC – Об'єднану фермерську холдингову компанію. У тому ж році SALIC придбала «МРІЯ Агрохолдинг», нині відому під спільним брендом «Контінентал Фармерз Груп».
Для того, щоб SALIC посилив і зосередився на своїх українських операціях, в 2019 році в Києві була заснована дочірня компанія SALIC Ukraine. На сьогоднішній день SALIC управляє більш ніж 200 тис. га в Україні.
З моменту початку своєї діяльності в Україні SALIC підтримує високі стандарти відповідальних інвестицій в країні, орієнтуючись на розвиток довгострокової і стійкої сільськогосподарської діяльності, підтримку українських місцевих громад та сприяння продовольчій безпеці в обох країнах.
Щоб зберегти своє лідерство в сільськогосподарському секторі України, SALIC продовжує використовувати новітні досягнення в області технологій у всіх сферах своєї діяльності. Що найбільш важливо, він визнає людський капітал як його найважливіший актив, отже, його робоча сила оснащена найбільш інноваційними інструментами і постійно навчається пристосовуватися до нових викликів часу. Це зобов'язання є твердим для подальшого розвитку на довгострокову перспективу.