В Агрохолдингу вже завершили внесення добрив таким способом на полях, відведених під озимий ріпак, триває внесення добрив під соняшник та кукурудзу. На відміну від розкидного способу, де добрива залишаються у верхньому сухому або частково зволоженому (в залежності від погоди) шарі ґрунту, при локальному підживленні, фосфорні та калійні добрива вносять на глибину 20 сантиметрів. Там завжди є продуктивна волога, яка забезпечує рослинам доступ до корисних речовин.
У «Контінентал Фармерз Груп» зазначають, що внесення добрив углиб ґрунту за допомогою культиваторів стимулюватиме кращий ріст кореневої системи. Адже саме її розвиток впливає на ефективність засвоєння елементів живлення і води. Рослини з добре розвиненим коренем більш стійкі до посухи, перепадів температури та інших зовнішніх чинників. Це — один із факторів, який забезпечить приріст врожаю в майбутньому.
Аграрії виділяють ще одну перевагу локального методу — обробіток ґрунту та внесення добрив здійснюється за один прохід. Відповідно, земля менше ущільнюється. У своїй роботі «Контінентал» особливу увагу звертає на дбайливе ставлення до земель, відновлення структури ґрунту та збереження його родючості, тому при виборі технології, завжди враховує ці фактори як пріоритетні.