У 2021 році «Контінентал» сплатив 1 млрд 181 млн грн податків та виділив на втілення соціальних проектів 34,8 млн грн

У 2021 році «Контінентал» сплатив 1 млрд 181 млн грн податків та виділив на втілення соціальних проектів 34,8 млн грн

21 Лютого 2022

«Контінентал Фармерз Груп» відзвітувала про сплачені у 2021 році податки та реалізовані соціальні проекти. Розмір податкових відрахувань до бюджетів усіх рівнів перевищив 1 млрд 181 млн грн, що на 257,8 млн грн більше, ніж у 2020 році. Крім того, у рамках своєї корпоративної соціальної відповідальності минулого року «Контінентал» спрямував 34,8 млн грн на втілення соціальних проектів на території п’яти областей Західної України.

«Позиція нашої Компанії залишається незмінною: відповідальний бізнес — це не лише прозора діяльність, а й активна участь у розвитку та соціальному житті країни. Хочу зазначити, що 2021 року обсяг сплачених “Контінентал” податків збільшився на 28% порівняно з 2020 роком. Ми розвиваємося, нарощуємо свої потужності, удосконалюємо технології, підвищуємо ефективність нашого бізнесу та створюємо робочі місця», — коментує Генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен.

«Контінентал» також постійно підтримує фінансово населені пункти, на території яких працює. На соціальну сферу Компанія додатково до орендної плати виділяє громадам 130 грн на кожен гектар землі в обробітку. При цьому громади самостійно вирішують, куди спрямувати фінансову допомогу від Компанії. У 2021 році найбільшу кількість коштів виділили на проекти у сфері благоустрою та інфраструктури — понад 16 млн грн, культури — 4,3 млн грн та освіти — 3,2 млн грн.

Також «Контінентал» реалізує низку централізованих соціальних проектів, їхній бюджет у 2021 році перевищив 2,6 млн грн. Серед них — «Клініка на колесах», корпоративне волонтерство, «Марафон лип», а також проект «Розумний город», метою якого є популяризація сільського господарства серед школярів. У 2021 році до цього проекту приєдналися 150 учнів із 10 шкіл у Тернопільській та Хмельницькій областях.

У 2021 році «Контінентал» також забезпечив фельдшерів 35 старостинських округів сумками-укладками з усім необхідним для огляду пацієнтів інвентарем та медичним спецодягом. Окрім цього, спільно з волонтерським рухом «Будуємо Україну Разом» Компанія відкрила два сучасні молодіжні центри у Тернопільській та Львівській областях.