Новини

Інвестиції в інтелект: студенти Львівського аграрного університету отримали сучасну сільськогосподарську техніку

19.07.2018

Львівський національний аграрний університет отримав чотири сільськогосподарських машини для навчальних цілей. Техніку, вартість якої, перевищує кілька мільйонів гривень, безплатно передав агрохолдинг «Агро ЛВ Лімітед», що вже кілька років співпрацює із цим навчальним закладом.

Урочиста передача обладнання відбулась 17 липня на базі ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед», що входить у групу компаній «Continental Farmers Group». У переліку – машини, які сьогодні широко використовуються у сільському господарстві: телескопічний навантажувач JCB, колісний трактор John Deere, розкидач міндобрив Kongskilde Wing Jet та оприскувач Berthoud Maxxor. Тож відтепер студенти одного із найпрестижніших аграрних вишів України зможуть практикуватись на сучасній техніці, вивчати її особливості та, як наслідок, гідно конкурувати на ринку кадрів.

Інвестиції в інтелект: студенти Львівського аграрного університету отримали сучасну сільськогосподарську техніку

«Ми вважаємо, що ці машини будуть для студентів гарним помічником в освоєнні сучасних технологій вирощування сільськогосподарських культур, – розповідає директор підприємства «Агро ЛВ Лімітед» Андреа Б`янко. – Багато студентів Львівського аграрного університету сьогодні проходять практику у нас. Вони мають гарні теоретичні знання, але їм іноді не вистачає практичних навичок, особливо у поводженні із сучасними машинами. Тому ми вирішили підтримати освіту у технічному плані».

За словами ректора університету Володимира Снітинського, позитивний результат від такої співпраці у результаті отримають обидві сторони.

«Дуже приємно, що багато наших випускників тут працюють та стажуються, чим роблять «славу» університету. Така співпраця ще раз доводить, що найкращі інвестиції – в інтелект. Тут для усіх є виграш, адже ми отримуємо потужну навчальну базу, а роботодавець – кваліфіковані кадри», – зазначив він.

Додамо, що в агрохолдингу працевлаштовано майже 60 випускників Львівського аграрного університету. Крім того, 9 робітників компанії сьогодні здобувають вищу професійну освіту у цьому навчальному закладі.

Ідею інвестувати в освітню галузь пояснює й засновник та генеральний директор «Агро ЛВ Лімітед» Марк Лерд. Він наголошує, що саме люди є головним надбанням компанії: «Ми розуміємо, що саме кваліфіковані працівники ведуть нас уперед, а не техніка, яка без них нічого не варта. Тому й інвестуємо в інтелектуальний капітал, створюємо належні умови для розвитку та навчання фахівців своєї справи».