Новини

Кооперація – запорука успішного села

25.02.2019

22 лютого 2019 року представники ТзОВ “Агро ЛВ Лімітед” організували виїзд на Бродівщину, задля ознайомлення з діяльністю молочного кооперативу «Покрова», що зайняв впевнену позицію на молочному ринку держави.

Пунктом призначення було невеличке село Заболотці, що на Бродівщині, яке знає чи не кожен місцевий, оскільки тут розташований центр кооперативу «Покрова», який об’єднує майже весь район. Відповідальний підхід до роботи, дотримання європейських норм та стандартів – запорука успішної роботи будь-якого підприємства.

Успішна діяльність кооперативу дає можливість людям заробляти на молочарстві та суттєво демотивує покидати рідну домівку і тяжко працювати за кордоном. Зазначимо, що кооператив допомагає зі збутом молока, оскільки має домовленості з молочними заводами та бере участь у створенні першого кооперативного молокозаводу, який будується у м. Буськ за підтримки Канадського агентства з міжнародного розвитку.

До виїзду долучились:  заступник міського голови Кам’янка-Бузького району Кравець Ю. І., старости Батятицького, Прибужанівського, Зубівмостівського  старостинського округу, депутат Кам’янка-Бузької міської ради Шваюк О. Р., представники ТОВ «Агро ЛВ Лімітед» Шегда В. М. та Мороз Д. В., начальник ветеринарної служби Кам’янка-Бузького району Браташ П. П. та  мешканці старостинських округів, які зацікавлені у створенні молочних кооперативів.