Новини

На “Агро ЛВ Лімітед” відбулося виїзне засідання президії Українського клуб аграрного бізнесу

02.11.2018

2 листопада на базі нашого підприємства відбулося друге виїзне засідання Президії асоціації «Український клуб аграрного бізнесу». Керівництво компанії «Агро ЛВ Лімітед» поділилося з членами УКАБ своїм передовим досвідом.

Під час візиту на підприємство власники та гендиректори найбільших агрохолдингів України, які входять до УКАБ, ознайомилися з організацією роботи та операційною діяльністю «Агро ЛВ Лімітед». Керівництво компанії презентувало активи підприємства, карти сівозміни агрогосподарства, розповіло про економічні показники. Для гостей провели ознайомчу екскурсія на картоплесховище та елеватор.

Гендиректор асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Тарас Висоцький наголосив на ключових досягненнях CFG. Згідно з результатами за 2017 рік, CFG входить до трійки найбільших виробників картоплі, а також займає передові позиції з виробництва зернових: пшениці, ячменю, ріпаку, кукурудзи, соєвих бобів та цукрового буряку для внутрішнього ринку та на експорт.

«Не зважаючи на дуже велику роздрібненість земельних ділянок, низький розмір паїв у регіонах присутності підприємства, компанії вдалося вибудувати дуже ефективні процеси комунікації як з пайовиками, так і з працівниками. Система мотивації побудована таким чином, що в кінцевому результаті підприємство демонструє одні з кращих показників в регіоні зокрема, та в Україні в цілому», – зазначив Тарас Висоцький.