Новини

На полях “Агро ЛВ Лімітед” відбувся масштабний День поля

13.08.2018

10 серпня компанія «Агро ЛВ Лімітед» спільно із «Європлант Україна» та під егідою Української асоціації виробників картоплі провели один із найцікавіших Днів поля в сезоні-2018. На захід з`їхалися картоплярі з усіх куточків України та представники різних насіннєвих компаній.

На правах співорганізатора «Агро ЛВ Лімітед» запросила учасників на свої поля, де вирощується елітні сертифіковані сорти картоплі. Присутніх вразили масштаби та особливості виробництва. Особливу увагу українські аграрії звернули й на нові сорти картоплі, зокрема від «Європлант Україна», а також їх дуже високу врожайність.

«Ми продемонстрували гостям кілька презентаційних ділянок, де зростає близько 80 сортів картоплі. Усі вони мають різні напрямки використання і властивості: від звичайних столових сортів, для переробки на крохмаль, до виготовлення чіпсів та фрі, – розповідає головний агроном «Агро ЛВ Лімітед» Василь Болехівський.

Гості зі східної та центральної України були приголомшені врожайністю картоплі, яка вирощується без поливу – щонайменше 50 тонн з гектару.

«Побачена врожайність картоплі багатьох навіть спантеличила. Адже усі продемонстровані демоділянки використовуються без поливу. Подібна практика традиційна для західних регіонів нашої держави, тому людей з інших областей, – переважно зі східних та центральних, така ефективність вражає», – додає Василь Болехівський.

Проте не лише «картопляні» масштаби зацікавили учасників семінару, а й техніка, за допомогою якої її збирають. Головну увагу прикув потужний чотирьохрядний самохідний комбайн від німецького виробника GRIMME Landmaschinenfabrik, який вже близько 6 років використовує «Агро ЛВ Лімітед».

«Такі комбайни є рідкістю у господарствах України. Тому для наших гостей було новинкою побачити, на скільки ця техніка продуктивна, потужна, як вона працює на збиранні картоплі», – резюмував головний агроном.