Новини

Спільне звернення Голови Правління CFG /Континентал Фармерз Груп/ – «Мрія» Марка Леарда та Генерального директора Агрохолдингу «Мрія» Саймона Чернявського

09.11.2018

 

Шановні колеги, працівники CFG /Континентал Фармерз Груп/ та «Мрії»,

 

Повідомляємо Вам про успішне закриття угоди щодо купівлі активів компанії Mriya Farming PLC, і від тепер ми з Вами є частиною спільної організації CFG /Континентал Фармерз Груп – «Мрія. Вітаємо і дякуємо всім Вам!

Наша нова об’єднана Компанія матиме спільні європейські цінності, передовий досвід ведення сільського господарства і фінансову стабільність нашого власника SALIC.

Разом ми забезпечимо відмінні результати!

Наступні кілька місяців будуть присвячені плануванню інтеграції CFG та «Мрії» на основі розумних та стійких бізнес процесів під керівництвом нового інтегрованого менеджменту обох Компаній. Ми очікуємо продовження професійної праці на досягнення спільних результатів.

Природньо, що відбудуться деякі зміни як в адаптації до нової структури, так і у деяких управлінських процесах. Ми цілком розуміємо, що зміни необхідні і потребують терпіння й розуміння, за що щиро Вам вдячні. Зі свого боку, ми будемо прозорими у нашому спілкуванні з Вами та зобов’язуємося надавати турботливу підтримку для всіх Вас.

Дякуємо всім і кожному за професійний внесок, який Ви зробили і продовжуватимете робити для майбутнього успіху нашої Групи Компаній.

 

 

Марк Леард                                                                          Саймон Чернявський

Голова Правління Директорів CFG/«Мрія»                    Генеральний директор CFG/«Мрія»