Новини

Сучасна техніка допомагає нам досягати найвищих результатів

29.08.2018

На сьогодні площа земельних угідь ТОВ «Агро ЛВ Лімітед» сягає близько 45 тис. гектарів, що є доволі високим показником на аграрному ринку. Щоб досягти максимальної врожайності на цих угіддях, вчасно й якісно обробляти їх, наша компанія особливо ретельно обирає сільськогосподарську техніку, віддаючи перевагу технологічності та ефективності.

«Аби виконувати технологічні операції відповідно до агротехнічних вимог, слід використовувати надійну, продуктивну та довговічну сільськогосподарську техніку», – розповідає менеджер компанії Есбен Нілсен, який займається комплектуванням складу машинного парку.

У приклад він також наводить унікальну сівалку Focus 7,2 МТ іменитого німецького виробника HORSCH, яку «Агро ЛВ Лімітед» вже активно використовує у роботі. Вимоги в компанії до неї були дуже жорсткі – посівний агрегат мав за один прохід виконувати підготовку ґрунту, вносити добрива і проводити сівбу.

«Поєднання операцій агротехніки і виконання декількох операцій за один прохід підвищує рентабельність виробництва та зменшує кількість зайвих проходів агрегатів полем, – пояснює Есбен Нілсен. – Саме тому ми шукали універсальну та комбіновану сівалку, яка б висівала декілька культур, насіння та мінеральні добрива в один рядок, а ще була продуктивною, з великим бункером для насіння й добрив».

Серед інших особливостей такого агрегату варто виокремити глибоке (до 35 см) розпушування ґрунту, інтенсивне подрібнювання й змішування рослинних решток, велику вирівнювальну здатність.

До слова, ефективність техніки HORSCH, добре знаної серед аграріїв, «Агро ЛВ Лімітед» вже давно випробувало на практиці. Так, за останні шість років ми придбали 24 сільськогосподарських машин від цього виробника. Це, зокрема, чотири сівалки Pronto 9 SW, три дискові агрегати Joker 12 RT, два культиватори Tiger 8 MT та чотири Tiger 10 LT, а також одинадцять причепів-перевантажувачів зерна Titan 34 UW.

То ж потужна техніка на полях – це вже частина успіху і заощаджувати на цьому не варто!