Новини

Введено в експлуатацію елеваторний комплекс в с. Новосілках, Самбірського району

12.04.2018

12 квітня у селі Новосілки-Гостинні Самбірського району, що на Львівщині, компанія Агро ЛВ Лімітед ввела в експлуатацію сучасний елеваторний комплекс, потужністю 12 тисяч тонн. Новий елеватор дозволить забезпечити високу якість зерна, а також збільшити ефективність виробничого блоку підприємства.

На відкриття потужностей завітав й голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, який подякував усім працівникам та інвесторам компанії за роботу.

Введено в експлуатацію елеваторний комплекс в с. Новосілках, Самбірського району

«Нові підприємства – це, перш за все, робочі місця. І в цьому контексті дуже важливо, що вони з’являються не лише у Львові та його околицях, а й по всій території області. Тут добре розуміють, що працювати потрібно у себе дома, а не за кордоном, адже добробут і процвітання України залежить від кожного з нас», – зазначив очільник Львівщини.

Наголосимо, що елеваторний комплекс у Новосілках-Гостинних – це лише одна із багатьох інвестицій, які здійснила компанія у Західний регіон. Введено в експлуатацію елеваторний комплекс в с. Новосілках, Самбірського району

Загалом серед потужностей Continental Farmers Group на території Львівщини та Тернопільщини – величезне картоплесховище на 38тис тонн з автоматизованим контролем мікроклімату, сучасний машиноремонтний комплекс та три зерно-елеваторні комплекси на 40 тис тонн. Це все, у поєднанні із найсучаснішими сільськогосподарськими машинами, безпечними технологіями обробітку ґрунту, живлення і захисту рослин, робить компанію надійним партнером пайовиків та місцевої влади.

Зазначимо, що бізнес компанії добре інтегрований в структуру економіки Львівщини. Виробництво продукції в структурі сільськогосподарських підприємств Львівщини становить: зернових – 15%, цукрових буряків – 32,7%, ріпаку – 19,3%, картоплі – 67,2%.

ВІДЕО із аканту Львівської ОДА у Ютуб: https://www.youtube.com/watch?=36&v=jrpXrr1wyOA