Про нас

Місія

Розвивати надійний, глобальний сільськогосподарський бізнес, що базується на цілісності, високих етичних стандартах, чесності, прозорості та відповідальності. Застосовувати передові практики та розвинені агротехнології, зміцнюючи стосунки з орендарями землі та бізнес партнерами.

Стратегія

CFG рішуче налаштована досягти поставлених цілей в економічній, соціальній та екологічній сферах.

Інвестиції у людський ресурс є пріоритетом компанії на рівні зі здоров’ям та безпекою працівників, якістю продукції та дотриманням екологічних стандартів виробництва. Ми прагнемо стабільного забезпечення продуктами харчування та постійного розвитку бізнесу у співпраці з громадами, бізнес-партнерами та місцевою владою.

Історія компанії

Сьогодні Континентал Фармерз Груп (CFG) є одним із провідних агро-холдингів у Західній Україні. Засновниками компанії є британські фермери, які змогли з нуля розпочати високоефективний сільськогосподарський бізнес в Україні.

Континентал Фармерз Груп, раніше відома як Компанія Агромарк, розпочала свою діяльність на Львівщині у 2006 році. Підприємство спеціалізується на землеробстві, вирощуючи широкий спектр злакових культур, а також цукровий буряк і картоплю.

Основа діяльності Компанії – ретельна обробка ґрунту для отримання найвищої врожайності та якості відповідно до потреб ринку з мінімальними виробничими затратами.

Діяльність

На даний час ми обробляємо 45000 гектарів сільськогосподарських земель. Компанія зосереджує свою діяльність на збільшенні врожайності та покращенні родючості ґрунту.

CFG працює на сучасній сільськогосподарській техніці всесвітньо відомих виробників (John Deere, Claas, Fendt, Grimme, Ropa, JCB). Компанія може зберігати 40 000 тон зерна та 38 000 тон картоплі. Складські приміщення обладнані автоматичними системами вентиляції.

Згідно із результатами за 2017 рік, CFG займає провідні позиції у виробництві картоплі, а також у виробництві зернових: пшениці, ячменю, ріпаку, кукурудзи, соєвих бобів та цукрового буряку для внутрішнього ринку та на експорт.

Нагороди

CFG працює в Україні вже понад 12 років. За цей час компанія отримала численні нагороди та сертифікати визнання від державної влади та місцевих рад. Зокрема, за ефективну співпрацю, професійну діяльність та соціальні проекти, що підтримують місцеві громади та Українську армію на Сході нашої держави (АТО).

Ми пишаємось визнанням Компанії, як однієї із кращих інвесторів в Україні, а також Сертифікатами Подяки від бізнес-партнерів, освітніх закладів, громадських та релігійних організацій.