Соціальна відповідальність

CFG очима дітей

09.06.2018

Одним з проявів соціальної відповідальності компанії Грейн Ленд (яка веде свою діяльність у Тернопільській області та входить у агрохолдинг Continental Farmers Group) є участь у культурному розвитку місцевих громад.

3 червня 2018 року в с.Ренів Зборівського району Тернопільської області було організовано святкові забави для дітей. Програма для діток була максимально насичена веселими розвагами: атракціонами, конкурсами, анімацією. Попри це, поряд також була встановлена креативна фотозона, де можна було зробити фото на пам’ять. А ще кожен охочий міг на власні очі оглянути сільгосптехніку, зокрема величезний гусеничний трактор, який викликав чималий інтерес як у дітлахів, так і дорослих.

Звісно ж, таке свято не могло обійтись без подарунків і на останок діти отримали подарункові пакунки від «Грейн Ленд» із солодощами. Опісля також відбувся концерт за участю місцевих фольклорних колективів, який став чудовим завершенням насиченого дня. Загалом учасниками недільного свята стали понад 500 осіб, серед яких близько 300 дітей із 18-ти навколишніх сіл.

«Спільно із місцевою владою нам вдалось забезпечити гарні вихідні для місцевих мешканців, які, ми переконані, залишаться у пам’яті хорошими спогадами», – наголошує менеджер по зв’язках з громадськістю  Володимир Шегда.