Кар'єра

«Контінентал Фармерз Груп» піклується про кожного співробітника і допомагає розвиватись, підвищувати експертність, обмінюватись досвідом та передавати здобутий досвід новачкам.

01
Оцінка персоналу

Щорічно Компанія проводить оцінку персоналу за корпоративними компетенціями, базуючись на яких розробляються індивідуальні плани розвитку. Також запроваджено систему постановки і оцінки цілей (KPI), які каскадуються від ТОП-менеджменту до рівня робітника і, звичайно, впливають на щорічний бонус кожного співробітника.

02
Тренінги, семінари, конференції, воркшопи

Широко розповсюджені різні форми навчання: щороку розробляється тренінгове меню для вибору програм, спрямованих на розвиток софт скілів, організовуються тренінги і семінари в корпоративному форматі. Для виробничих спеціальностей на постійній основі відбуваються ознайомчі семінари або тренінги з підвищення кваліфікації. Компанія організовує і проводить власні внутрішні конференції, залучаючи як спікерів внутрішніх експертів, викладачів провідних ВНЗ та іноземних колег-експертів.

03
Талант менеджмент

Діє програма з відбору, розвитку та навчання внутрішнього кадрового резерву. Компанія вірить у талановитість своїх співробітників та інвестує у їхнє навчання, залучає до проєктної роботи і цікавих ініціатив.

 
04
Continental Academy

Єдина електронна корпоративна платформа, яка дозволяє співробітникам проходити різні тестування і опитування, електронні курси, переглядати корпоративні навчальні ролики, обирати аудиторні тренінгові програми, читати корисні статті тощо.

05
Менеджерські програми

Компанія розвиває менеджерські компетенції через участь керівників у внутрішніх і зовнішніх навчальних програмах, організовуючи стратегічні сесії та корпоративні тімбілдинги.

06
Клуб внутрішніх тренерів і наставників

У планах Компанії – відкриття Клубу внутрішніх тренерів і мотиваційної програми, адже в «Контінентал Фармерз Груп» працює багато талановитих експертів у різних сферах діяльності, які залюбки діляться своїми знаннями і досвідом з іншими.

 

07
Вивчення іноземних мов

На постійній основі Компанія інвестує у вивчення співробітниками англійської мови: відбуваються регулярні групові заняття, проводяться English Speaking Clubs із носіями мови.