19 травня 2022
«Контінентал» завершив весняну посівну

«Контінентал» завершив весняну посівну

У «Контінентал Фармерз Груп» завершилася весняна посівна кампанія. В Компанії засіяли ярими зерновими, олійними та технічними культурами майже 100 тис. га. Цього року в структурі посівів Компанії традиційно є соя, соняшник та кукурудза. Зважаючи на ситуацію у країні, навесні було внесено зміни у посівну структуру та додано стратегічно важливі для продовольства культури — гречку та цукровий буряк.

16 травня 2022
«Контінентал» завершив посадку картоплі

«Контінентал» завершив посадку картоплі

У «Контінентал Фармерз Груп» завершилася посадка картоплі. Компанія вклалася у заплановані терміни та висадила понад 2,2 тис. га. Площі під культуру цього року переглянули в бік збільшення, зважаючи на її важливість для продовольчої безпеки України. «Контінентал» традиційно вирощує картоплю на Львівщині та Тернопільщині. В Компанії вважають цьогорічну картопляну «посівну» сприятливою. Кажуть, що погодні умови, які її супроводжували, є оптимальними для закладки та отримання майбутнього врожаю.

02 травня 2022
«Розумний город — 2022»: зрощуємо перемогу!

«Розумний город — 2022»: зрощуємо перемогу!

«Контінентал Фармерз Груп» уже втретє проводить проект «Розумний город». Це соціальна ініціатива аграріїв для дітей та юнацтва, які мешкають у громадах присутності Компанії. Цьогоріч проект має особливу мету, адже зараз важлива праця та залученість у підтримку країни кожного. Навіть зовсім юні українці мають шанс наблизити перемогу. Кожен засаджений клаптик зараз має зовсім іншу цінність, ніж у мирний час. Тож учасники проекту зможуть зростити свою частинку перемоги на власній грядці та разом із «Контінентал» підтримати продовольчу безпеку України!

25 Березня 2022
У «Контінентал» стартувала посівна кампанія — 2022

У «Контінентал» стартувала посівна кампанія — 2022

«Контінентал Фармерз Груп» розпочала весняну посівну кампанію — 2022. Структура цьогорічного посіву змінилася під впливом подій, які відбуваються в Україні. Окрім традиційних для Компанії культур — соняшнику, кукурудзи та сої, «Контінентал» додав до структури посівів гречку, під яку заплановано 1,2 тис. га, та відвів 1 тис. га під цукровий буряк. Загалом навесні Компанія планує засіяти близько 100 тис. га.

01 Березня 2022
Рекомендації для співробітників

Рекомендації для співробітників

Шановні колеги! Сільське господарство – це та сфера, яка не може зупинитися навіть в умовах, які склалися в нашій країні. Ми – вирощуємо хліб, обороняємо продовольчу безпеку країни. Компанія вдячні кожному за мужність та відданість роботі.

23 Лютого 2022
«Контінентал» розпочав виробничий сезон

«Контінентал» розпочав виробничий сезон

У «Контінентал Фармерз Груп» стартував сезон польових робіт 2022 року. Компанія проводить підживлення озимих культур азотними добривами — нині вже оброблено 20% посівів. Нагадаємо, у структурі озимих найбільшу частку займає пшениця — 40,1 тис. га. Під озимий ріпак «Контінентал» відвів 35,3 тис. га, під озимий ячмінь — 11,4 тис. га. Загалом під урожай-2022 «Контінентал» засіяв озимими культурами 87 тис. га.

21 Лютого 2022
У 2021 році «Контінентал» сплатив 1 млрд 181 млн грн податків та виділив на втілення соціальних проектів 34,8 млн грн

У 2021 році «Контінентал» сплатив 1 млрд 181 млн грн податків та виділив на втілення соціальних проектів...

«Контінентал Фармерз Груп» відзвітувала про сплачені у 2021 році податки та реалізовані соціальні проекти. Розмір податкових відрахувань до бюджетів усіх рівнів перевищив 1 млрд 181 млн грн, що на 257,8 млн грн більше, ніж у 2020 році. Крім того, у рамках своєї корпоративної соціальної відповідальності минулого року «Контінентал» спрямував 34,8 млн грн на втілення соціальних проектів на території п’яти областей Західної України.

13 Січня 2022
У 2022 році «Контінентал» вирощуватиме новий сорт картоплі, що підходить для виробництва картоплі фрі

У 2022 році «Контінентал» вирощуватиме новий сорт картоплі, що підходить для виробництва картоплі фрі

«Контінентал Фармерз Груп» продовжує розширювати картопляний напрям. У 2022 році Компанія запустить товарне виробництво нового сорту картоплі — Фонтане, яка підходить для приготування картоплі фрі. У «Контінентал» почали вирощувати його ще минулого року для отримання першої репродукції, яку використають як насіннєвий матеріал у сезоні-2022. Цього року під картоплю сорту Фонтане відведено 228 га.

07 Грудня 2021
«Контінентал» нарощує складські потужності для зберігання насіннєвої картоплі

«Контінентал» нарощує складські потужності для зберігання насіннєвої картоплі

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» запустила в роботу новий склад для зберігання насіннєвої картоплі. Нове сховище потужністю 3 тис. тонн одночасного зберігання обладнали на виробничій базі у с. Батятичі (Львівський р-н, Львівська обл.). На оснащення складу «Контінентал» спрямував 3,2 млн грн. Це картоплесховище призначене спеціально для зберігання насіннєвої картоплі, врожай якої цього року значно перевищив очікувані результати.

БІЛЬШЕ НОВИН