«Контінентал» експортував до Королівства Саудівська Аравія 121 тис. тонн пшениці

«Контінентал» експортував до Королівства Саудівська Аравія 121 тис. тонн пшениці

22 Листопада 2021

«Контінентал Фармерз Груп» у 2021 році експортувала до Королівства Саудівська Аравія 121 тис. тонн борошномельної пшениці високої якості. Два судна класу Panamax з українською пшеницею вже розвантажені в портах Джедда та Янбу. Постачання відбулося в межах прямого контракту із саудівським державним закупником Saudi Grains Organization (SAGO).

Для «Контінентал» це друге пряме експортне постачання пшениці до Королівства Саудівська Аравія: у 2020 році Компанія вже експортувала до КСА 60 тис. тонн якісної борошномельної пшениці. Це було перше постачання української пшениці до Королівства Саудівська Аравія з 2008 року, що пов’язано з високими вимогами КСА до якості зерна.

«Я радий, що “Контінентал” вдалося знову відкрити експортний ринок Королівства Саудівська Аравія для української пшениці та подвоїти обсяги прямого експорту в порівнянні з минулим роком. Для України це перспективний ринок, а для “Контінентал” – підтвердження високої якості продукції Компанії», – прокоментував Генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен.

«Цього року ми, як і безліч аграріїв, постали перед труднощами, пов’язаними зі своєчасним доставленням зерна до порту через брак вагонів та локомотивної тяги на залізниці. Я хочу відзначити злагоджену роботу всіх команд та партнерів, завдяки яким нам вдалося вчасно доставити заплановані обсяги пшениці до Королівства Саудівська Аравія. Компанія “Контінентал” ще раз підтвердила статус надійного постачальника високоякісної продукції», – сказав комерційний директор «Контінентал Фармерз Груп» Юрій Кузьмяк.