У 2022 році «Контінентал» вирощуватиме новий сорт картоплі, що підходить для виробництва картоплі фрі

У 2022 році «Контінентал» вирощуватиме новий сорт картоплі, що підходить для виробництва картоплі фрі

13 Січня 2022

«Контінентал Фармерз Груп» продовжує розширювати картопляний напрям. У 2022 році Компанія запустить товарне виробництво нового сорту картоплі — Фонтане, яка підходить для приготування картоплі фрі. У «Контінентал» почали вирощувати його ще минулого року для отримання першої репродукції, яку використають як насіннєвий матеріал у сезоні-2022. Цього року під картоплю сорту Фонтане відведено 228 га.

«Контінентал» стане одним із перших виробників, які вирощують сорт Фонтане у виробничих масштабах. Головне завдання, яке ставить перед собою Компанія цього сезону, — відпрацювати технологію вирощування та сформувати товарний запас насіння.

«Сорт Фонтане доволі універсальний, його можна використовувати як столовий, для виробництва крохмалю й чипсів. Але насамперед він підходить для приготування картоплі фрі, — зазначив керівник кластера «Картопля» Компанії «Контінентал» Орест Кравчук. — Особливість сорту — високий вміст сухих речовин, а саме крохмалю. Це дозволяє сформувати якісний кінцевий продукт — палички фрі. Картопля цього сорту велика, на відміну від столового або крохмального. Калібр бульб перевищує 50 мм у поперечному перерізі. Вони мають видовжену овальну форму, що також важливо для формування палички фрі».

Довідково: «Контінентал Фармерз Груп» є одним з найбільших виробників картоплі в Україні. У 2022 році Компанія планує вирощувати картоплю на 2,1 тис. га. Під чипсові сорти відведено площу 1045 га, під столові 356 га, під насіннєві 446 га, під крохмальні 228 га. Компанія вирощує картоплю у Тернопільській та Львівській областях. Для зберігання врожаю та насіннєвого матеріалу використовує власні потужності загальною місткістю 106,2 тис. тонн.