У 2020 році «Контінентал Фармерз Груп» сплатила понад 923,3 млн грн податків і спрямувала 30,8 млн грн на соціальні проекти

У 2020 році «Контінентал Фармерз Груп» сплатила понад 923,3 млн грн податків і спрямувала 30,8 млн грн на соціальні проекти

28 Січня 2021

«Контінентал Фармерз Груп» відзвітувала про сплачені у 2020 році податки та реалізовані соціальні проекти. Так, за попередній рік Компанія сплатила до бюджетів усіх рівнів понад 923,3 млн грн, що на 253,2 млн грн більше, ніж у 2019 році. На соціальну підтримку громад, з якими агрохолдинг співпрацює на території п’яти областей Західної України, «Контінентал» спрямував 30,8 млн грн.

Більше 8,5 млн грн, із 30,8 млн грн соціальних інвестицій Компанії, спрямовані на допомогу у боротьбі з COVID-19. Від початку поширення захворювання в Україні Компанія підтримує лікарні та ФАПи на територіях своєї присутності, забезпечуючи медиків засобами захисту, медичним обладнанням та інвентарем. Також «Контінентал» надав фінансову підтримку у створенні додаткових місць для розміщення хворих на коронавірусну інфекцію в пульмонологічному відділенні Тернопільської університетської лікарні.

«Минулого року весь світ зіштовхнувся з викликом під назвою COVID-19. Ми вчилися жити і працювати по-новому і, в той же час, посилено допомагали громадам та медикам. Майже 2 млн грн було спрямовано на придбання кисневих концентраторів, співфінансували купівлю апаратів ШВЛ, — коментує Генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен. — Компанія старалася допомогти кожному населеному пункту, де вона працює. Купували респіратори, маски, засоби захисту та дезінфекції не лише для медиків, але й для поштарів та соціальних працівників, чия робота передбачає велику кількість контактів з людьми. Пандемія — це наша спільна проблема, якій можемо протистояти, тільки об’єднавши наші зусилля».

Незважаючи на глобальні виклики, пов’язані з COVID-19, «Контінентал» не забував про щоденні потреби і проблеми громад. Кошти соціального бюджету виділялися також на реалізацію проектів у сфері благоустрою, духовності, інфраструктури, культури, на підтримку та розвиток кооперативного руху. Серед масштабних проектів — реконструкція стадіону та відбудова дитячого садочка в с. Чуква (Львівська обл.). Жителям с. Юринці (Хмельницька обл.) «Контінентал Фармерз Груп» допомогла з утепленням дитячого садочка, у с. Мала Лука (Тернопільська обл.) — з ремонтом будинку культури, в с. Погорілівка (Чернівецька обл.) Компанія профінансувала встановлення вуличного освітлення, а в с. Виноград (Івано-Франківська обл.) — підведення води до ФАПу.

У 2020 році Компанія продовжила підтримувати розвиток кооперації. На придбання обладнання для кооперативів та на організацію навчальних заходів для їхніх учасників «Контінентал» виділив 698,1 тис. грн. Також аграрії провели уже традиційний «Марафон лип», висадивши разом з громадами більше 4000 дерев.

З детальною інформацією про соціальні інвестиції та податкові відрахування «Контінентал Фармерз Груп» можна ознайомитися на спеціальній онлайн-платформі (https://cfg.com.ua/). Платформа, яку Компанія запустила минулого року на своєму офіційному сайті, в режимі реального часу відображає детальну інформацію про сплачені податки та соціальні інвестиції у кожному регіоні її присутності. «Контінентал» став першим серед аграріїв України, хто запровадив таку практику звітності.